Roheväljakutse 2018

ROHEVÄLJAKUTSE ON SELLEKS KORRAKS LÕPPENUD!

Aitäh kõigile osalejatele ja kaasa elajatele! Käitugem ikka teadlikult ja vastutustundlikult, et loodusel ja iseendal oleks hea! 

 

 LIITU ROHEVÄLJAKUTSEGA! 

Eesti Roheline Liikumine kutsub aprillis liituma 10-päevase Roheväljakutsega. Tegu on vahva ja lõbusa algatusega, mille eesmärgiks on inspireerida inimesi liikuma keskkonnasõbraliku eluviisi poole. Roheväljakutse toimub 2.-11. aprillil, juba teist korda. Liituda võib igaüks! 💚

 

MIS SIND EES OOTAB? 

Väljakutses osalejaid ootab iga päev ees üks  keskkonna ja tervisega seotud teema ja päevaülesanded, mille seast igaüks saab endale valida sobivaima. Selle aasta väljakutses on meil mitu uut põnevat teemat - keskkonnasõbralik toitumine, mikroplastid meie hügieenitoodetes, minimalistlik eluviis, internetireostus. Lisaks saab iga teema kohta juurde lugeda põnevat taustainfot.

Iga ülesande täitmise kohta ootame ja tagasisidet 💬 (väljakutse Facebooki gruppi - postituse või foto näol) või alternatiivina e-mailile valjakutseroheline.ee

Ootame Sind osalema ka siis, kui juba igapäevaselt keskkonnasõbralikku eluviisi järgid. Väljakutse pakub kindlasti juba teadlikule inimesele uusi mõtteid ja inspiratsiooni ja võimalust jagada oma kogemust teistega!

Lisaks ootame kõiki Roheväljakutse osalejaid liituma alamväljakutsega Endomondos “Liigume kondimootoril”, kus 10 päeva jooksul tuleb lihasjõul läbida võimalikult palju kilomeetreid. Aktiivseimatele auhinnad!

 

   AUHINNAD   

Kõikidel roheväljakutses osalejatel on võimalus võita põnevaid auhindu!

 

PEAAUHINNAD:

Ühtlasi loositakse osalejate seast iga päev välja erinevaid auhindu, kinkekomplekte ja kinkekaarte kampaania toetajatelt. Peauhindade loosis osalevad need osalejad, kes on täitnud vähemalt 7 päeva ülesanded ja meile nende kohta tagaisidet andnud.

 

KUIDAS VÄLJAKUTSEGA LIITUDA?    Pildiotsingu REGISTER FREE ICON tulemus

Osaleda ja tagasisidet saab saata nii Facebooki põhiselt kui ka e-maili põhiselt.

LIITUMISEKS:

1. Registreeru osalejaks SIIN vormis: http://vana.roheline.ee/projektid/rohevaljakutse-2018/registreerumine/

2. Liitu "Roheväljakutse 2018 osalejad" grupiga Facebookis (juhul, kui osaled Facebooki kaudu).

Saadame kogu väljakutset puudutava info osalejatele meilile ja postitame ka Facebooki. Grupiga saab liituda alates 3. märtsist.

 

TAGASISIDE    

Ootame iga päeva ülesande täitmise kohta ka tagasisidet. Osalejatel on aega päevaülesannet täita ja meile tagasisidet saata järgmise päeva õhtuni (nt kui saadame ülesande meilile või avaldame kodulehel 4. märtsil, on aega selle täitmiseks ja tagasiside postitamiseks 5. märtsi õhtuni - kuni kella 23.59ni).

Tagsiside saab meile edastada kahel moel - postitades selle Roheväljakutse Facebooki gruppi või saates selle meili teel.

1. Tagasiside saatmine Facebookis

  • Tagsiside saatmine läbi Facebooki on kõige lihtsam ja mugavam.
  • Ootame sinult tagasisidet ülesande täitmise kohta "Roheväljakutse 2018 osalejad" Facebooki gruppi. Palume sul ülesande täitmise tõestuseks postitada gruppi kas pilt ja/või kommentaar.

2. Tagasiside saatmine meili teel

  • Iga päeva ülesande täitmise kohta tuleb meile saata tagasiside eraldi e-mailina.
  • Kirja pealkirja alla lisa väljakutse päev ja oma nimi (näiteks 1. päev Mari Puusepp).
  • Palun kirjuta oma ülesande tagasiside e-maili sisu ossa, vajadusel lisa pildifail manusesse.
  • Saada oma ülesannete tagasiside meie meilile valjakutseroheline.ee

Küsimuste korral kirjuta julgelt meriliisroheline.ee

 

TOETAJAD ja KOOSTÖÖPARTNERID

     Seotud kujutis     Pildiotsingu eesti loodus ajakiri LOGO tulemus          

                        

Pildiotsingu armastusest oü tulemus            

 

                                    

      

 

KORRALDUSLIK POOL

Roheväljakutset korraldab Eesti Roheline Liikumine koostöös 13-liikmelise vabatahtlike tiimiga, väljakutsel puudub igasugune finantsiline tugi.