Lõppenud projektid

Eesti Rohelise Liikumise vabatahtlike kaasamise suutlikkuse tõstmine

10:37 11. august 2014

Projekt on suunatud Eesti Rohelise Liikumise (ERL) vabatahtlike kaasamise võimekuse edendamisele ja uute vabatahtlike kaasamisele. Projekti käigus koolitame ERLi töötajaid ja vabatahtlikke ning otsime uusi vabatahtlikke ERLi meeskonda.

Projekti tulemusena tuleb ERLi kodulehel ja meediakuvandis paremini esile vabatahtlike roll organisatsioonis, arendatakse välja siseveeb, mis toetab vabatahlikke vajaliku info ja suhtlusvõrgustikega, ning käima on lükatud igakuised Rohelise Tee Õhtud, mis on suunatud nii ERLi töötajatele, vabatahtlikele kui ka avalikkusele.

Kui ka sina soovid panustada ERLi arengusse, siis on ka sinul võimalik tulla ERLi vabatahtlikuks. Hetkel otsime:

  1. toimetajaid, kes kajastavad meie üritusi sõnas ja pildis (artiklid, fotod, video) ning uuendavad kodulehte – tore, kui sul on eelnev kogemus tekstitoimetamise, väljaannete sisuhalduse, veebiarenduse, fotograafia või graafilise kujundamisega, aga pole ka lugu, kui tahad selles vallas kätt harjutada – peamine, et soovid teha meeskonnatööd;
  2. vabatahtlike koordinaatoreid, kes oleksid esmaseks kontaktiks uute vabatahtlike jaoks ning aitaksid neil leida endale meelepärase rolli organisatsioonis – kasuks tuleb eelnev töökogemus vabatahtlike või personaliga, aga peamine on suhtlusrõõm ja loomupärane oskus tulla toime inimestega;
  3. aktiviste, kes soovivad osaleda mõnes juba käimasolevas projektis või ehk hakata ise mõne uue tegevussuuna eestvedajaks – kui näed keskkonnaprobleemi ja sul on olemas tahe ja idee selle lahendamiseks, aitame sul kokku panna meeskonna, ja kui asi hakkab kuju võtma, siis ka otsime vajalikke ressursse idee teostamiseks.

Kui tekkis huvi, siis võta ühendust meie projektijuhi Maris Aleksašiniga, kelle meiliaadress on maris[ätt]roheline.ee ja telefon 5560 1343.

Projekti rahastab regionaalministri valitsemisala ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital. Toetussumma on 5570 eurot.